Instalacje gazowe

Instalacja gazowa jest nieodłącznym elementem większości gospodarstw domowych, używana w codziennych czynnościach związanych z przygotowywaniem posiłków na kuchence gazowej czy do ogrzania wody i domu za pomocą piecyka.
   Choć gazu używamy niemal codziennie, podczas jego użytkowania musimy pamiętać o ostrożności i zdrowym rozsądku, gdyż gaz można określić jako niebezpieczny. Dlatego wymaga się aby instalacja gazowa w domu działała prawidłowo i była szczelna, to zapewnia bezpieczeństwo jego mieszkańcom i sąsiadom.
   Instalacje gazowe wykonujemy kompleksowo, od wykonania projektu z wszelkimi uzgodnieniami poprzez montaz przyłącza i instalacji wewnętrznych oraz końcowy montaż urządzeń
   Prawo wymaga posiadania projektu wewnętrznej instalacji gazowej oraz wymaga od właściciela budynku regularnych kontroli pod względem szczelności oraz prawidłowego działania.
Jakiekolwiek zaniechania względem instalacji gazowych domowych mogą przynieść nieoczekiwane skutki, ulatnianie się gazu co może doprowadzić do wybuchu domu lub uduszenia się mieszkańców.
Mając na względzie wszystkie te czynniki, zapewniamy usługę montażu, przebudowy oraz przeglądu instalacji przez naszego fachowca.